Arkadiusz Wrzosek KSW

Arkadiusz Wrzosek przed KSW 79: „Przygotowuję się do starcia MMA, a nie do walki MMA w stójce.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2023

Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Borkiem wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku z Tomasem Moznym. Nie mogło także zabraknąć dyskusji na temat pierwszej walki, którą na punkty wygrał Słowak. Polski kickbokser uważa, że od tamtej pory wiele się zmieniło i obaj są innymi zawodnikami.

Arkadiusz Wrzosek ma na swoim koncie zaledwie jeden pojedynek w zawodowym MMA. Na gali KSW 73 Wrzosek znokautował Tomasza Sararę. W lutym na gali KSW 79 w czeskim Libercu Arek stanie do walki z oponentem, który ma niewiele większe doświadczenie w MMA.

Nie oznacza to jednak, że obaj zawodnicy są nowicjuszami w świecie sportów walki, wręcz przeciwnie panowie mają za sobą bogate kariery w kickboxingu i przeszli do MMA nie tylko dla wyższej wypłaty, lecz również w poszukiwaniu nowych wyzwań.

Oto jak swój start na KSW 79 zapowiada Arek Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Borkiem. Oczywiście zawodnik Uniq Fight Club wspomniał także o pierwszym pojedynku z Tomasem Moznym, do którego doszło osiem lat temu.

„Jestem innym człowiekiem i zawodnikiem. To było osiem lat temu. Obaj jesteśmy dziś inni. Dużo się zmieniło. Ważę więcej. W pierwszej walce była między nami różnica prawie 20 kilogramów. To była moja druga walka w karierze, a Tomka dwudziesta druga. Oboje mamy za sobą osiem lat kariery, dużych pojedynków. Przygotowuję się do starcia MMA. Nie do walki MMA w stójce. Będę gotowy na wszystko i Tomek raczej nie będzie miał mnie czym zaskoczyć.”

Zostaw ocenę
0
0