arkadiusz wrzosek przed ksw 90 o strzelaninie

Arkadiusz Wrzosek po strzelaninie w Holandii – 'Nieszczęśliwa pomyłka albo niekontrolowany incydent’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2023

Arkadiusz Wrzosek udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu w którym skomentował strzelaninę w Holandii. Samochód do którego wsiadł zawodnik KSW został ostrzelany przez zamaskowanego delikwenta.

Podczas wyjazdu do Holandii Arkadiusz Wrzosek znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Polski kickbokser od lat trenuje w Hemmers Gym w Bredzie i w trakcie okresu sparingowego przed KSW 90 także wybrał się do Holandii by szlifować umiejętności stójkowe.

Zawodnik federacji KSW po jednym z treningów wsiadł do samochodu, który niespodziewanie został ostrzelany przez zamaskowanego sprawcę. Informacja o tym zajściu odbiła się szerokim echem w polskich mediach.

Jak skomentował całą sprawę Arek? W rozmowie z Jarem, zawodnik Uniq Fight Club odniósł się do tej niebezpiecznej sytuacji.

– Co mam ci powiedzieć… no ostre przeżycia. W życiu chodzi o to, żeby kolekcjonować takie mocne momenty. Wiesz podobno prowadzone jest dochodzenie, ja nie mam żadnych informacji na temat tego co tam się wydarzyło. Mogę powiedzieć, że czuję się pewny siebie na ten moment i czuje się dość bezpiecznie.

– Według mojego mniemania zaszła może jakaś nieszczęśliwa pomyłka albo może był to jakiś niekontrolowany incydent. Ciężko się na ten temat wypowiedzieć. Ciężko mi znaleźć jakiś pomysł dla którego rzeczywiście to ja mógłbym paść ofiarą jakiegoś zamachu, więc to totalnie nie jest brane pod uwagę, nie było brane pod uwagę od początku. Marek Samociuk może był bardziej celem tego ataku niż ja, nie wiem. To była szczęśliwie zakończona, nieszczęśliwa sytuacja. Z tego co się orientuję to nie jest jakaś niespotykana historia w Holandii.

Z kim w Holandii sparował Arek?

– Była tam mocna ekipa. Był Gokhan Saricam, on jest numerem cztery teraz w Bellatorze w kategorii ciężkiej i z nim robiłem bardzo dużo. Z jego strony usłyszałem bardzo dużo ciepłych słów na temat moich umiejętności. Także ja się cieszę mi dużo dały te sparingi na pewno.

Pełną rozmowę z Arkadiuszem Wrzoskiem znajdziecie poniżej. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu i subskrybowania kanału myMMA na youtube.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments