arkadiusz wrzosek obserwuję treningi alexa pereiry video

Arkadiusz Wrzosek: „Obserwuję treningi Alexa Pereiry” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2024

Arkadiusz Wrzosek to doskonały kickbokser, który postanowił przejść do MMA. Okazuje się, że Polak obserwuje treningi i postępy Alexa Pereiry, mistrza organizacji UFC.

Arkadiusz Wrzosek był gościem w studiu portalu FanSportu, gdzie udzielił obszernego wywiadu na temat nadchodzącej gali KSW 90 w Warszawie. Wrzosek wejdzie ponownie do klatki KSW już w sobotę 20 stycznia, a jego rywalem będzie Ivan Vitasović.

W pewnym momencie dziennikarz Michał Tuszyński zapytał Arkadiusza Wrzoska o osobę Alexa Pereiry, mistrza organizacji UFC w kategorii półciężkiej. Brazylijczyk podobnie jak Polak przeszedł do MMA po wieloletniej karierze w kickboxingu okraszonej sukcesami i mistrzowskimi pasami.

Okazuje się, że Arek Wrzosek śledzi postępy i treningi Pereiry. Zawodnik Uniq Fight Club podkreślił, że mimo szlifowania płaszczyzn, w których ma się braki należy pamiętać o rozwijaniu tego w czym jest się najlepszym. Wrzosek zdradził, że zna się z jednym z trenerów Alexa Pereiry.

– Obserwuję często jego treningi. Znam się też z jednym z jego trenerów, obserwuję tego trenera na instagramie i on często wrzuca filmiki z Pereirą. Szczerze mówiąc to bardzo mało widzę, żeby Alex robił parter i zapasy. Na pewno robi tego dużo, ale ja ciągle widzę tylko jakieś treningi stójkowe, albo tarcze w jego wykonaniu.

– Myślę, że mimo iż jest świetnym strikerem, który poszedł do MMA i trzeba nadrabiać tę wiedzę zapaśniczą i parterową to jednak cały czas tę stójkę Alex robi.

Wytypuj walkę Wrzosek – Vitasović. Obstaw bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments