Arkadiusz Wrzosek o odejściu trenera Szyszki: „Teraz więcej treningów robiłem z Bartkiem Fabińskim”

S
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Głośnym tematem ostatnich tygodni było odejście Przemysława Szyszki z roli trenera w Uniq Fight Club. Sprawę skomentował w najnowszym wywiadzie Arkadiusz Wrzosek.

Warszawski kick-bokser wciąż pozostaje niepokonany w zawodowym MMA, a na swoim koncie ma już 3 wygrane z rzędu. Po wyrównanym boju w debiucie z Tomaszem Sararą przyszła jednostronna walka z Tomasem Moznym. Na początku czerwca na Stadionie Narodowym Arek szybko poddał zaś Bogdana Stoicę.

Do wszystkich tych starć Wrzosek przygotowywał się w Uniq Fight Club, gdzie rolę trenera do niedawna pełnił Przemysław Szyszka. Szkoleniowiec pożegnał się już z warszawskim klubem MMA, co kick-bokser w jednym z wywiadów skomentował mówiąc, że w klubie zostaje wprowadzony pełen profesjonalizm.

Arkadiusz Wrzosek odniósł się do tej wypowiedzi w najnowszym wywiadzie dla Fansportu.pl. Warszawiak zdradził, że on rozstał się z Szyszką w dobrych relacjach, a zmiany wynikały z działania właścicieli Uniqa.

„Ja z nim rozstałem się w pozytywnych relacjach. Po prostu teraz już więcej zrobiłem treningów z Bartkiem Fabińskim niż z Szyszką.”

„Co do pełnego profesjonalizmu to już nie chodzi o samo odejście Szyszki. To są rzeczy, które były odkładane, miały być wprowadzone, to było przekładane. Odejście Szyszki, to rozstanie było punktem kulminacyjnym.”

Cały wywiad z Arkadiuszem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ <-.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments