„Apteka” aresztowany! Grozi mu aż 12 lat! Jest nagranie z zatrzymania [VIDEO]

S
7
Opublikowano: 04 lipca 2023

Polskie służby dokonały kolejnego głośnego zatrzymania. Śląscy policjanci ujęli grupę zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą narkotyków. Jednym z zatrzymanych jest niedawny main eventer gali WOTORE – Szymon N., znany bardziej pod pseudonimem „Apteka”!

Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu policjanci dokonali zatrzymań. W skoordynowanej akcji mundurowi wspierani przez policyjnych kontrterrorystów z Katowic weszli jednocześnie do kilku mieszkań na Śląsku. Aresztowano łącznie 4 mężczyzn w wieku od 26 do 31 lat.

Jednym z zatrzymanych jest niedawny uczestnik walki wieczoru WOTORE, Szymon N. Znany szerszej publiczności jako „Apteka” wątpliwą popularność zdobył przed kilkoma miesiącami atakując Amadeusza „Ferrariego” Roślika, freak fightera trenującego pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

„Apteka” na Wotore został brutalnie rozbity i uduszony przez innego podopiecznego trenera Oknińskiego, Kamila Mindę. Szymon N. skończył tym samym z licznymi obrażeniami (m. in. złamane szczęka i nos) i musi teraz pić przez słomkę. W chwili obecnej to jednak najmniejszy problem.

Jak można wyczytać na stronie śląskiej policji wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty i odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wywarzaniem i obrotem narkotykami m.in. amfetaminą, mefedronem i marihuaną, a także za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Grozi im od kilku do 12 lat więzienia. Trzech z podejrzanych trafiło na 3 miesiące do aresztu, czwarty został objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju.

Zostaw ocenę
57
13
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lol
1 rok temu

Czemu na tym narzędziu do wybijania zamków jest herb chuliganów „h”? xD

jebacbiede
Reply to  Lol
1 rok temu

bo to psy nasylajace na siebie psy bo ktos ma wiecej a na slasku w policji z tych wielkich huliganów to chyba z 25% kibicó
hatfu

XxXxX
Reply to  Lol
1 rok temu

Bo to ustawka ? :p

Kryminalista
Reply to  Lol
1 rok temu

Bo te psy same się kreują na chuliganów i kibiców, żeby łatwiej wtopić się w tłum. W tej komendzie maja nawet pomieszczenie w którym są szaliki klubowe każdej drużyny do wyboru.

Komar
1 rok temu

Dobrze j***ać dilera!

Spoko
1 rok temu

Huligans na narzędziu psów masakra w d***ach im się porypało

Afgg
1 rok temu

Kursy nieudzie dojedziemy jego ku***y