walker hill ważenie

Anthony Smith i Johnny Walker dostali prztyczka w nos. UFC zmienia main event gali w Charlotte!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2023

Organizacja UFC dokonała bardzo nietypowej zmiany. Wszystkie znaki na niebie wskazywały na to, że w walce wieczoru gali w Charlotte wystąpią Anthony Smith oraz Johnny Walker, jak się jednak okazuje to nie ten pojedynek będzie main eventem. Półciężcy dostali tym samym niezłego prztyczka w nos!

Kilka tygodni temu ogłoszono pojedynek Anthony’ego Smitha z Johnnym Walkerem oraz podano datę wydarzenia. Nie wiedzieliśmy wtedy gdzie odbędzie się gala jednak starcie półciężkich było zapowiadane jako main event tego wydarzenia.

Później pojawiły się informacje o tym, że UFC powróci do Charlotte i to właśnie tę galę miał uświetnić bój między zawodnikami dywizji do 93 kilogramów.

Tak się jednak nie stanie bo organizacja UFC podjęła decyzję o tym by w walce wieczoru zaprezentowali się Jairzinho Rozenstruik oraz Jailton Almeida. Pierwotnie ten bój był awizowany jako co-main event. Starcie ciężkich zostało zatem wyniesione do rangi main eventu i potoczy się na dystansie pięciu rund po pięć minut każda.

Natomiast zestawienie Smith vs. Walker nie zostanie przeniesione na inną galę, wręcz przeciwnie pozostanie ono w rozpisce jako co-main event jednak w związku z tym nie będzie to już walka zakontraktowana na pięć rund, a jedynie na trzy.

Zostaw ocenę
0
0