Anthony Pettis pokonał Jonesa

Anthony Pettis lepszy od Roya Jonesa Jr. w walce wieczoru Gamebred Boxing 4 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2023

Anthony Pettis, były mistrz organizacji UFC pokonał Roya Jonesa Juniora w walce wieczoru gali Gamebred Boxing 4 w Milwaukee. Showtime zaliczył tym samym udany debiut w boksie pokonując jednego z legendarnych pięsciarzy.

W trakcie walki to Roy Jones Jr. trafiał mocniej jednak po stronie Pettisa bez dwóch zdań stała częstotliwość wyprowadzania ciosów oraz szybkość. Anthony parł do przodu i nadawał tempo walki co pozwoliło mu na wypunktowanie doświadczonego 54-letniego rywala.

Dwóch sędziów wypunktowało pojedynek na korzyść Pettisa przyznając odpowiednio 77-75 oraz 78-74. Trzeci z sędziów punktowych ocenił przebieg pojedynku na remis punktując 76-76. To ostatecznie złożyło się na wygraną Anthony’ego Pettisa po większościowej decyzji sędziów.

Po pojedynku Pettis powiedział, że zmierzenie się z legendą to wspaniała sprawa jednak póki co zamierza traktować karierę w boksie na spokojnie skupiając się wyłącznie na najbliższym pojedynku i nie zamierza wybiegać w przyszłość.

Roy Jones Jr. natomiast powiedział, że nie interesują go sparingi i zabawa, ale bardzo chętnie stoczyłby rewanżowy bój z Anthonym, oczywiście jeśli ten będzie zainteresowany taką walką.

Poniżej fragmenty starcia:

https://twitter.com/drew8527/status/1642397223848665088
Zostaw ocenę
0
0