Angela Lee mistrzyni one próba samobójcza śmierć siostry

Angela Lee, mistrzyni ONE przyznała że miała próbę samobójczą i potwierdziła przyczynę śmierci siostry.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Na początku roku, 8 stycznia informowaliśmy was o śmierci Victorii Lee. Teraz Angela Lee, mistrzyni organizacji ONE potwierdziła, że przyczyną śmierci jej młodszej siostry Victorii było samobójstwo. Okazuje się, że Angela w przeszłości, w 2017 roku także podjęła próbę samobójczą podczas jazdy samochodem.

8 stycznia 2023 roku światem MMA wstrząsnęła tragiczna wieść o śmierci młodej i utalentowanej Victorii Lee. Nastolatka z powodzeniem rozpoczęła karierę w zawodowym MMA idąc w ślady starszego rodzeństwa Cristiana Lee oraz Angeli Lee, którzy wywalczyli mistrzowskie pasy ONE. Niestety odeszła w okresie świąt bożego narodzenia pod koniec 2022 roku.

Teraz w szczerym wywiadzie dla The Players’ Tribune Angela Lee przyznała, że sama w przeszłości miała próbę samobójczą. W 2017 roku zawodniczka miała wypadek samochodowy, mistrzyni ONE przyznała, że celowo rozbiła się autem, gdyż chciała umrzeć.

Teraz fighterka przyznała, że w tamtym czasie zupełnie się zatraciła, nie doceniała tego co miała i najważniejszą rzeczą dla niej było zrobienie wagi przed pojedynkiem w klatce. Angela miała dwanaście funtów do zbicia i najpierw starała się szukać „wymówki” doprowadzając się do kontuzji, a gdy to się nie udało wieczorem wsiadła w samochód i chciała odebrać sobie życie.

Z perspektywy czasu Lee wie jak wielki błąd popełniła i zaczęła zupełnie inaczej patrzeć na życie i się nim cieszyć. W trakcie długiej rozmowy Angela Lee przyznała, że jej młodsza siostra Victoria popełniła samobójstwo.

Teraz rodzina Lee założyła fundację Fightstory, która ma na celu pomaganie ludziom zmagającym się z problemami. Jest to organizacja non-profit założona ku pamięci zmarłej Victorii Lee.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments