muslim tulshaev nowym rywalem rusińskiego ksw epic

Andreas Gustafsson złamał nos! Muslim Tulshaev nowym rywalem Konrada Rusińskiego w walce na zasadach PRIDE!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Niestety nie zobaczymy na XTB KSW EPIC Andreasa Gustafssona. Szwed złamał nos i musiał wycofać się z gali w Gliwicach. W jego miejsce wskoczył Muslim Tulshaev.

Andreas Gustafsson, który pierwotnie miał walczyć z Konradem Rusińskim, musiał wycofać się z pojedynku z powodów złamania nosa. Zastępca kontuzjowanego Szweda na XTB KSW EPIC został Muslimem Tulshaevem (10-3), który sześciokrotnie pokonywał rywali w pierwszej rundzie.

Panowie zetrą się z sobą na zasadach MMA z trzema 5-minutowymi rundami, ale z brutalnymi elementami z historycznych gal japońskiej organizacji Pride. Do walki dojdzie 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice, w umownym limicie wagowym do 82 kg.

Konrad Rusiński jest byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego organizacji Babilon MMA. Zawodnik z Włodawy po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki na gali XTB KSW 88, już w pierwszej rundzie poddał Krystiana Bielskiego i zdobył bonus za najlepsze skończenie wieczoru.

Konrad rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2020. Stoczył siedem pojedynków i sześć z nich wygrał. Pięć razy tryumfował przed czasem. Raz posłał rywala na deski, a cztery razy wygrywał przez poddanie. Konrad wywodzi się z zapasów, w których wywalczył między innymi tytuł akademickiego wicemistrza Polski.

Muslim Tulshaev rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2012. Do dziś stoczył trzynaście pojedynków, z których dziesięć wygrał. Dwa razy posyłał swoich rywali na deski, a pięć razy kończył walki poddaniami. Aż sześć pojedynków wygrał już w pierwszej rundzie.

Reprezentant Niemiec walczył już kilka razy w Polsce, ale bił się również we Francji i na swoim terenie. W ostatnim czasie Muslim rywalizował pod skrzydłami organizacji Ares, gdzie w 2022 roku popisał się świetnym nokautem, który zafundował rywalowi już w pierwszej minucie pojedynku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments