moreno vs royval 2 mexico city ufc

Amir Albazi kontuzjowany – Brandon Moreno vs. Brandon Royval 2 nową walką wieczoru gali UFC w Mexico City!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2024

Amir Albazi doznał kontuzji szyi i lekarze organizacji UFC podjęli decyzję o zdjęciu zawodnika z rozpiski gali UFC w stolicy Meksyku. Nowym rywalem Brandona Moreno będzie Brandon Royval.

Amir Albazi poinformował o kontuzji szyi jakiej nabawił się w trakcie przygotowań do walki wieczoru gali UFC w Mexico City. Okazuje się, że uraz „Prince’a” był na tyle poważny, że lekarze UFC po zapoznaniu się ze zdjęciami z prześwietlenia natychmiast zakazali zawodnikowi treningów.

Albazi nie napisał czy uraz wymaga przejścia operacji jednak wygląda na to, że Irakijczyk będzie musiał zrobić sobie dłuższą przerwę od treningów.

Nowym rywalem Brandona Moreno został Brandon Royval, niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa dywizji muszej. Będzie to rewanżowe starcie obu zawodników. W pierwszym pojedynku, górą był „The Assassin Baby”, który skończył oponenta w ostatniej sekundzie pierwszej rundy.

Royval doznał wtedy urazu barku i Moreno dobił rywala ciosami tuż przed gongiem kończącym premierową odsłonę. Warto wspomnieć, że zarówno Moreno jak i Royval w ostatnich występach przegrywali z Alexandre Pantoją, aktualnym mistrzem kategorii do 57 kilogramów.

Do pojedynku Moreno vs. Royval 2 dojdzie 24 lutego w Arena CDMX na gali w Mexico City, stolicy Meksyku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments