Ali Abdelaziz McGregor nie jest zawodnikiem jest trollem

Ali Abdelaziz: „Conor McGregor jest emerytowanym zawodnikiem, trollem z górą pieniędzy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 sierpnia 2023

Ali Abdelaziz, założyciel oraz główny manager grupy Dominance MMA wypowiedział się na temat Conora McGregora. Wszystko oczywiście przez fakt, że Abdelaziz reprezentuje interesy Justina Gaethje, z którym rzekomo chce się zmierzyć Irlandczyk. Co na ten temat sądzi Ali?

Ali Abdelaziz, założyciel grupy managerskiej Dominance MMA, a zarazem jej twarz i najbardziej rozpoznawalna postać wypowiedział się na temat Conora McGregora. Po gali UFC 291 i walce o pas BMF Irlandczyk mocno rozpisywał się w sieci wspominając nazwisko Justina Gaethje, a także Nate’a Diaza i Michaela Chandlera.

Abdelaziz w rozmowie z portalem MMAFighting postanowił odnieść się do tonu wypowiedzi „Notoriousa”. Zdaniem Alego nie ma szans na pojedynek Gaethje vs. McGregor. Co ciekawe jako główny powód Abdelaziz podał nie stanowisko swojego podopiecznego jednak to jak aktualnie „prowadzi się” Conor:

„Conor plecie bzdury. Moim zdaniem on nie chce walczyć z Justinem. McGregor nawet nie jest już zawodnikiem. Jest emerytowanym zawodnikiem, trollem z górą pieniędzy. To tyle na jego temat. On całymi dniami pije alkohol, pali marychę i bierze narkotyki. Niech robi to na co ma ochotę, ale on sam nie jest dziś fighterem, a po prostu chce gadać o innych fighterach. Chce gadać o prawdziwych zabójcach natomiast sam nie jest już taką osobą. On nie jest aktywnym zawodnikiem, chce o nich gadać. Nie jest nawet mężczyzną, tylko chce o nich gadać. Chce, aby cały było o nim głośno, by się o nim wiele mówiło, ale prawda jest taka, że on nie jest taki jak prawdziwi zawodnicy, którzy każdego dnia ciężko pracują i poświęcają się dla swoich rodzin.”

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments