Alexander Volkanovski w komediowym stylu

Alexander Volkanovski w iście komediowym stylu odpowiada na zarzuty o starości [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lutego 2024

Alexander Volkanovski stanie do obrony mistrzowskiego pasa na UFC 298 w Anaheim. Ilia Topuria stwierdził, że mistrz jest zbyt stary. Volkanovski w komediowym stylu odparł te zarzuty.

17 lutego na gali UFC 298 w Anaheim dojdzie do niezwykle ekscytującej potyczki na szczycie kategorii piórkowej. Alexander Volkanovski stanie do obrony mistrzowskiego tytułu w pojedynku z niepokonanym Ilią Topurią.

Doświadczony „The Great” pozostaje niepokonany w swojej koronnej kategorii wagowej od 13 grudnia 2013 roku. Popularny Volk rozpoczął swoją zwycięską serię jeszcze przed tym niż Ilia Topuria po raz pierwszy postawił stopę w klatce podczas zawodowej walki.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że Alex dwukrotnie nieudanie próbował sił w pojedynkach z Islamem Makhachevem. Były to jednak mistrzowskie walki w kategorii lekkiej.

Volkanovski opublikował komediowy materiał video, w którym odniósł się do zarzutów rywala o to, że jest zbyt stary. Trzeba przyznać, że 35-latek całkiem nieźle odegrał swoją rolę i rozbawił wielu fanów organizacji UFC.

Młodszy o dziewięć lat Ilia Topuria pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Urodzony w Niemczech Gruzin zapowiada zwycięstwo przez nokaut i co rusz dogryza zdecydowanie bardziej doświadczonemu mistrzowi.

Walka Alexander Volkanovski vs. Ilia Topuria odbędzie się 17 lutego na UFC 298 w Anaheim w Kalifornii. Pojedynek zakontraktowano na pięć rund.

Zostaw ocenę
6
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments