Alexander Volkanovski namawia Dustina Poiriera do walki

Alexander Volkanovski namawia Dustina Poiriera do walki: „Jesteś legendą, głowa do góry!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2024

Alexander Volkanovski wypowiedział się po gali UFC 302. Niespodziewanie były mistrz UFC wyraził chęć stoczenia wielkiej walki z Dustinem Poirierem.

Alexander Volkanovski to były mistrz organizacji UFC w kategorii piórkowej. Volkanovski dwukrotnie próbował również swoich sił w starciach z Islamem Makhachevem, których stawką był pas kategorii lekkiej.

Volk skupia się na startach w kategorii piórkowej jednak tuż po gali UFC 302 przyznał, że bardzo chętnie stoczyłby pojedynek z Dustinem Poirierem.

– Myśli, że może przejść na emeryturę, ale nie jest tego pewien. Zależnie od tego co będę robił, może chciałbym stoczyć walkę pod koniec roku. Nie chcę czekać zbyt długo jednak jeśli timing się zgra to może ja i Dustin moglibyśmy dać dobrą walkę? Wiem, że jemu zależy jedynie na dużych starciach. Mamy dla siebie wiele szacunku i myślę, że to byłaby wielka walka.

Alexander Volkanovski namawia Dustina Poiriera do walki.

– Być może oczekując na kolejną szansę walki o pas kategorii piórkowej zmierzę się z Dustinem, słyszycie o tym tutaj jako pierwsi. Walka w kategorii lekkiej z zawodnikiem klasy Dustina byłaby czymś wspaniałym. Może uda nam się do tego doprowadzić. Dustin jesteś legendą, głowa do góry. To był świetny występ w octagonie. Może moglibyśmy mieć trochę zabawy wspólnie? Zatańczmy, daj mi znać co o tym myślisz.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments