alexander hernandez

Alexander Hernandez nowym rywalem Jima Millera na tydzień przed galą!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lutego 2023

Alexander Hernandez wskoczył do rozpiski gali UFC Vegas 69 na tydzień przed wydarzeniem. Zawodnik zastąpi Gabriela Beniteza w starciu z Jimem Millerem. Na ten moment nie znamy powodu dla którego Benitez wycofał się z udziału w wydarzeniu planowanym na 17 lutego.

O tym, że Alexander Hernandez zastąpi Gabriela Beniteza jako pierwszy poinformował Alex Behunin znany z pracy dla takich portali jak MMAMania i CageSidedPress. Przy okazji tej walki nie sposób nie wspomnieć o tym, że Jim Miller to rekordzista organizacji UFC jak chodzi o ilość zwycięstw.

Amerykanin ma na koncie, aż 24 wygrane w octagonie UFC i aktualnie może się pochwalić doskonałą serią trzech kolejnych zwycięstw. 39-letni zawodnik stoczył już ponad 50 walk w zawodowym MMA!

Alexander Hernandez dysponuje zdecydowanie mniejszym doświadczeniem, gdyż ma na koncie zaledwie 19 stoczonych walk, ponad to „The Great Ape” przegrał trzy z czterech ostatnich walk i wkrótce może się znaleźć w sytuacji, w której zostanie zmuszony do odejścia z organizacji.

Pojedynek Millera z Hernandezem powinien wejść w skład głównej karty gali UFC Vegas 69: Santos vs. Blanchfield.

Zostaw ocenę
0
0