alex volkanovski o topurii idealny wiek by dać mu nauczkę

Alex Volkanovski o Topurii: „Ma 26 lat. Idealny wiek by dać mu nauczkę”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 grudnia 2023

Alexander Volkanovski odpowiedział w ostatnich dniach na wiele pytań związanych z porażką na UFC 294, a także z kolejnym wyzwaniem w postaci walki z Ilią Topurią. Volkanovski uważa, że Topuria zasługuje na nauczkę.

Alexander Volkanovski i Ilia Topuria zmierzą się 17 lutego 2024 roku na gali UFC 298 w Honda Center w Anaheim. Australijczyk spotkał się z prowadzącymi podcast Who The Fook Are These Guys? Volk udzielił bardzo długiego wywiadu.

W trakcie rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć tematu nadchodzącego starcia z niepokonanym Ilią Topurią. „The Great” nie krył krytyki pod adresem pretendenta. Volkanovski uważa, że walka na UFC 298 będzie świetną okazją ku temu by dać Topurii lekcję.

– Ten gość myśli, że jest prawdziwym facetem. Dla mnie to śmieszne bo ja należę do ludzi, którzy dążą do celu, idą po swoje i ciężką pracą zdobywają trofea i pasy mistrzowskie. Po prostu dzięki pracy i poświęceniu zasłużyłem na swą aktualną pozycję w świecie MMA oraz na szacunek jakim darzą mnie fani i inni zawodnicy. W moim odczuciu ten chłopak do tej pory otrzymywał wszystkie rzeczy, dlatego jest to piękna sprawa, że mogę dać temu dzieciakowi lekcję.

Alexander Volkanovski kontynuował swą wypowiedź sugerując, że „el Matador” jest w idealnym wieku do tego by otrzymać nauczkę od bardziej doświadczonego mistrza.

– Jestem gotowy, żeby wejść do octagonu i dać mu lekcję, mam nadzieję, że to mu także otworzy oczy. On ma dopiero 26 lat to idealny wiek by otrzymał nauczkę i spokorniał. Może będzie potrzebował tego momentu zażenowania, przegranej która pomoże mu wskoczyć na odpowiedni poziom, przestawić trybiki w głowie i sprawi, że pewnego dnia on będzie wielkim mistrzem. Zamierzam wcielić się w rolę nauczyciela, który zawstydzi ucznia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments