alex pereira brutalnie nokautuje jamahala hilla ufc 300 video

Alex Pereira potężnie nokautuje Jamahala Hilla i broni pas na UFC 300! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2024

W walce wieczoru gali UFC 300 pojedynek stoczyli Alex Pereira i Jamahal Hill. Alex Pereira znokautował Jamahala Hilla w pierwszej rundzie.

Kibice MMA od wielu tygodni wyczekiwali na jubileuszowy event organizacji UFC. 14 kwietnia w octagonie na gali UFC 300 zmierzyli się Alex Pereira i Jamahal Hill. Stawką walki był pas mistrzowski kategorii półcięzkiej.

Był to zatem pojedynek aktualnego mistrza kategorii półciężkiej z byłym mistrzem dywizji do 93 kilogramów. Pereira od samego początku okazywał przeciwnikowi spory szacunek natomiast Amerykanin wyzywał Brazylijczyka w sieci by następnie poprosić go o autograf, a dzień później ponownie wykrzykiwać brzydkie hasła w stronę Poatana.

UFC 300: Alex Pereira znokautował Hilla

Alex Pereira rozpoczął od niskiego kopnięcia. Kolejny lowkick Brazylijczyka. Jamahal Hill odpowiada niskim kopnięciem. Ładny middle kick Poatana jednak Hill odpowiada dobrym prawym. Próba high kicka ze strony Hilla. Middle kick Jamahala. Lewy Pereiry i niskie kopnięcie. Niesamowite! Alex Pereira trafia pojedynczym ciosem po którym Jamahal Hill ląduje na deskach. Poatan dopada pretendenta i dobija go gradem ciosów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments