aleksandar rakić domaga się rewanżowej walki z janem błachowiczem

Aleksandar Rakić domaga się rewanżowej walki z Janem Błachowiczem: „Ten rozdział nie jest zamknięty” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 września 2023

Aleksandar Rakić był gościem Dina Thomasa i Anthony’ego Smitha w podcaście „MMA Today” emitowanym na łamach SiriusXM. „Rocket” otwarcie przyznał, że chce rewanżowej walki z Janem Błachowiczem!

Aleksandar Rakić swój ostatni pojedynek stoczył 14 maja 2022 roku. Serb doznał wtedy kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu kontynuowanie walki z Janem Błachowiczem. W trakcie „nieobecności” Rakicia Polak stoczył dwa kolejne starcia, niestety zakończone remisem i porażką.

Teraz Rakić, który był gościem w programie „MMA Today” otwarcie przyznał, że poza walką o pas UFC interesuje go jedynie rewanżowa walka z Janem Błachowiczem:

„Jeśli pytacie mnie jaką walkę chciałbym zrobić, jeśli nie mówimy o starciu o pas to oczywiście z wielką przyjemnością stoczę rewanżowy pojedynek z Janem Błachowiczem. Byłem w najlepszej formie w życiu w starciu z Polakiem, naprawdę nie przegrałem dlatego, że to on był lepszy tego dnia, po prostu moi trenerzy powiedzieli mi, że przegrałem sam ze sobą. Dla mnie ten rozdział nie jest zamknięty jednak zobaczymy czego będą chcieli matchmakerzy UFC.”

Nim rozwinie się sytuacja związana z ewentualnym rewanżem Rakicia z Błachowiczem do octagonu najpierw wejdzie Mateusz Gamrot. Przypominamy gdzie można zobaczyć walkę Polaka w UFC.

Oglądaj walkę Mateusza Gamrota w UFC!

UFC Vegas 79 z walką wieczoru Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot można oglądać i obstawiać na stronie internetowej bukmachera eFortuna.pl! Na dobry początek eFortuna.pl przygotowała darmowy bonus powitalny w wysokości 20 zł. Transmisja z gali odbędzie się 20 września. Kliknij w zamieszczony niżej obrazek, aby zarejestrować konto i oglądać wszystkie gale UFC za darmo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments