adrianna kreft vs mafalda carmona na gali xtb ksw 94 w ergo arenie

Adrianna Kreft zmierzy się z nową zawodniczką KSW. Karta walk XTB KSW 94 zamknięta

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Adrianna Kreft zmierzy się na XTB KSW 94 z nową zawodniczką federacji KSW. Rywalką Polki będzie reprezentantka Portugalii Mafalda Carmona.

Dziesiątym starciem na karcie walk gali XTB KSW 94 będzie pojedynek pań. W konfrontacji w kategorii muszej Adrianna Kreft (5-1) przywita debiutującą w okrągłej klatce KSW Mafaldę Carmonę (5-2). Do walki Kreft vs Carmona dojdzie 11 maja na gali w Ergo Arenie.

Adrianna Kreft zadebiutowała w okrągłej klatce podczas gali KSW 75 i pokonała na punkty doświadczoną Petrę Částkovą. W drugim pojedynku, do którego doszło w kwietniu 2023 roku, Adrianna szybko rozprawiła się z Karoliną Owczarz, wygrywając z nią przez poddanie. Świetną passę Polki przerwała Yasmin Guimarães, która wygrała z Adrianną na gali XTB KSW 85.

Przed tym pojedynkiem reprezentantka MMA Team Tczew pozostawała niepokonana w zawodowym MMA. Adrianna zadebiutowała w profesjonalnych klatkach w czerwcu 2021. Do dziś stoczyła sześć walk, pięć z nich wygrała, a trzy razy kończyła rywalki przed czasem.

Mafalda Carmona rywalizuje na zawodowej scenie od roku 2021, w którym stoczyła cztery pojedynki i trzy z nich wygrała. W kolejnych latach dołożyła do swojego rekordu jeszcze trzy walki, z których dwie zakończyła zwycięstwami. Carmona rywalizowała do tej pory w Luksemburgu, Niemczech, Belgii, Finlandii, Anglii, Portugalii i Francji.

Jest brązowym pasem w brazylijskimi jiu-jitsu i wielokrotną medalistką zawodów grapplingowych. Portugalka wejdzie do okrągłej klatki będąc po dwóch wygranych z rzędu. W całej karierze Mafalda stoczyła siedem walk, pięć z nich wygrała, cztery razy kończyła rywalki przed czasem, a trzy razy robiła to już w pierwszej rundzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments