Adrian Bartosiński Emelianenko

Adrian Bartosiński: „Zawsze byłem fanem Fedora Emelianenki”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 marca 2023

Adrian Bartosiński przed galą KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Popularny Bartos wystąpi w walce wieczoru gdzie stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej. Bartosiński uchodzi za faworyta pojedynku ze Szczepaniakiem. Jak Adrian zaraził się pasją do MMA i czyje walki zrobiły na nim największe wrażenie?

Adrian Bartosiński ponownie wejdzie do okrągłej klatki federacji KSW na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Bartos zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem w starciu o pas kategorii półśredniej. Wróćmy jednak do tego jak wyglądały początki Adriana z MMA. Co na ten temat powiedział sam zawodnik?

„Zawsze byłem fanem Fedora Emelianenki. Oglądałem na YouTubie jego walki i najlepsze akcje. Podobało mi się to. Potem w Polsce doszło do walki Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem i w roku 2010, mając piętnaście lat, poszedłem na pierwszy trening. Od początku skupiłem się na MMA.”

Adrian nie kryje, że mieszane sztuki walki stały się jego pasją i życiową drogą.

„Poświęcam wszystko MMA. Staram się pogłębiać wiedzę w każdym aspekcie walki i przygotowania do niej. Dużo pracuję z moim trenerem analizując różne aspekty MMA. Mam bardzo dobry sztab. Zwracam uwagę na wszystko, co tylko możliwe, żeby być lepszym zawodnikiem. Staram się być jak najbardziej profesjonalny w tym co robię.”

Pełną wypowiedź Bartosa znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej federacji KSW.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0