adrian bartosiński trening różal ksw

Adrian Bartosiński o wspólnym treningu i podpowiedziach od Różala: „Pokazał mi fajne myki na mańkuta” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Adrian Bartosiński udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy mistrz KSW został zapytany o wspólny trening z Marcinem Różalskim.

Adrian Bartosiński wystąpi w walce wieczoru gali XTB KSW 89. Mistrz kategorii półśredniej stanie do obrony pasa w pojedynku z Salahdinem Parnasse, podwójnym mistrzem federacji KSW.

Adrian Bartosiński w trakcie rozmowy z Michałem Tuszyńskim opowiedział o wizycie w Różalandzie oraz treningu z Marcinem Różalskim.

Czy popularny „Różal” pomógł Adrianowi rozpracować Parnasse’a?

– Pokazał mi jakieś myki na mańkuta, może dlatego fajne, że Marcin sam jest mańkutem. Jakieś takie trafne wskazówki co by można było robić. Wiesz co techniki takie, no niektórych nie użyję, nie robię bo stylistycznie mi to nie leży. Na przykład kopanie, no bardzo mało kopię, więc dlatego fronty, czy coś to nie jest pode mnie w ogóle skrojone. Natomiast pokazał takie fajne zachodzenia, to myślę się przyda, coś się wykorzysta.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments