adrian bartosiński o parnasse gabarytowo

Adrian Bartosiński o przemianie fizycznej Salahdine’a Parnasse: „Gabarytowo może wydawać się duży” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Adrian Bartosiński był gościem w studiu portalu FanSportu. Mistrz kategorii półśredniej wypowiedział się przed walką z Salahdinem Parnasse na XTB KSW 89.

Adrian Bartosiński zmierzy się z Salahdinem Parnasse w walce wieczoru gali XTB KSW 89 w Gliwicach. Do starcia o pas KSW w kategorii półśredniej dojdzie już w najbliższą sobotę 16 grudnia.

Popularny „Bartos” pojawił się w studiu portalu FanSportu gdzie skomentował między innymi temat przejścia Francuza do wyższej kategorii wagowej. Jak Bartosiński ocenia przemianę fizyczną rywala?

– Parnasse ma taką budowę, że gabarytowo może wydawać się duży jednak wcale wiele nie waży. Myślę, że walka w kategorii półśredniej, to praktycznie jego naturalna waga, on waży 79 kilogramów. Dół ma szczuplejszy i górę ma bardziej rozbudowaną. Także wydaje się, że jest większy, ale oglądałem jego wywiady i jeśli w nich nie oszukuje to wcale nie przytył.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments