Leniwy Król podpisał kontrakt z PFL

Abdoul Abdouraguimov nie trafi do UFC! „Leniwy Król” podpisał kontrakt z PFL!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 sierpnia 2023

Abdoul Abdouraguimov od wielu miesięcy domagał się szansy występu w jednej z topowych organizacji. Wielu spodziewało się, że „Leniwy Król” wystąpi na gali UFC w Paryżu. Tak się jednak nie stanie, gdyż Abdouraguimov związał się kontraktem z PFL!

Abdoul Abdouraguimov (16-1) uznawany za jeden z największych talentów europejskiej sceny MMA zawodnik nie trafi do organizacji UFC! „Lazy King” podąża śladami Cedrica Doumbe i podpisał kontrakt z organizacją PFL.

Abdouraguimov legitymuje się serią sześciu kolejnych zwycięstw i jest podwójnym mistrzem francuskiej organizacji ARES FC. „Leniwy Król”, bo tak po polsku brzmi przydomek zawodnika ma duży fanbase i potrafi posługiwać się czterema językami.

Abdouraguimov w ostatnim występie pokonał Rafała Haratyka. Warto tu nadmienić, że Polak wygrałby to starcie na punkty gdyby nie efektowny kneebar wyciągnięty przez Abdoula w końcówce piątej rundy!

Abdouraguimov zadebiutuje w PFL na gali w Paryżu. Wydarzenie odbędzie się 30 września, a rywalem „Lazy Kinga” będzie Quemuel Ottoni. Organizacja PFL poinformowała także, że jej nowy nabytek wystąpi w sezonie zasadniczym w 2024 roku, nie będzie to jednak start w PFL Europe, a udział w regularnym sezonie na dużych galach PFL w USA!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments