7 walk w głównej karcie mistrzowskiej gali PFL

7 walk w głównej karcie mistrzowskiej gali PFL!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 września 2023

Organizacja PFL opublikowała rozpiskę głównej karty wydarzenia, które odbędzie się 24 listopada w Waszyngtonie. Karta walk finału play-offów jest niezwykle dopakowana mistrzowskimi starciami, których odbędzie się, aż sześć. Ponad to w SmartCage zaprezentuje się także Kayla Harrison, która zmierzy się z Julią Budd.

W walce wieczory zmierzą się Clay Collard oraz Olivier Aubin-Mercier, będzie to finał play-offów w kategorii lekkiej. Amerykanin walczył w przeszłości w UFC, a także toczył boje w boksie zawodowym. Kanadyjczyk jest aktualnie jedną z największych gwiazd PFL i może pochwalić się serią dziewięciu kolejnych zwycięstw.

W co-main evencie zmierzą się Sadibou Sy oraz Magomed Magomedkerimov, ten pojedynek to finał play-offów w dywizji półśredniej. Po sposobie rozstawienia walk w głównej karcie jasno widać, że przedstawiciele PFL stawiają na dynamikę i szybsze walki wystawiając zawodników z niższych kategorii wagowych do najważniejszych walk wieczoru.

Pozostałe zestawienia finałowe to starcia: Renan Ferreira vs. Denis Goltsov, Larissa Pacheco vs. Maria Mokhnatkina, Jesus Pinedo vs. Gabriel Braga, a także pojedynek Joshua Silveira vs. Impa Kasanganay.

W skład głównej części gali wejdzie także starcie Kayla Harrison vs. Julia Budd, które powinno 24 listopada otworzyć wydarzenie w Waszyngtonie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments