9 mistrzostwa mma warszawa 540 zawodników

540 zawodników wystartuje w 9. Mistrzostwach MMA w Warszawie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2023

Na dziewiąty turniej z cyklu Mistrzostw MMA przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska zarejestrowało się 540 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 9. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 540 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Będzie to czwarty turniej z rzędu, w którym wystartuje ponad pół tysiąca fighterów.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. To właśnie tutaj zorganizowano pierwszy turniej w roku 2021, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Sportu. Kolejne dwa warszawskie wydarzenia odbyły się w hali OSiR Bemowo i najbliższy turniej również zostanie rozegrany w tym miejscu.

Podczas najbliższych zawodów w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia oraz juniorzy (18-21 lat) i seniorzy, czyli osoby powyżej 21. roku życia. Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 9 grudnia.

Zawodnicy będą rywalizować od godziny 8:00 w czterech klatkach. Turniej będzie transmitowany na żywo na profilu MMA Polska w serwisie YouTube, a na miejscu będzie otwarty dla publiczności. 9. Mistrzostwa MMA są ostatnim turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na ten rok.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments