ksw 90 ramzan jembiev nowy rywal wenezuelczyk ramos

22-letni utalentowany Wenezuelczyk nowym rywalem Ramzana Jembieva na XTB KSW 90

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 stycznia 2024

Federacja KSW zakontraktowała utalentowanego Wenezuelczyka Isaia Ramosa, który zastąpi w rozpisce XTB KSW 90 kontuzjowanego Dawida Śmiełowskiego.

Kiedy Dawid Śmiełowski doznał urazu w jego miejsce miał wskoczyć Francisco Barrio. Ten zawodnik także doznał kontuzji i Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW musiał na nowo rozpoczynać poszukiwania nowego rywala dla Ramzana Jembieva. Ostatecznie do okrągłej klatki wejdzie Isai Ramos (7-1), 22-letni utalentowany Wenezuelczyk, który ma na koncie sześć wygranych przez poddania.

Do walki Ramzan Jembiev vs. Isai Ramos dojdzie w przyszłym tygodniu, dokładnie 20 stycznia na gali XTB KSW 90 w Warszawie. Starcie Francuza z Wenezuelczykiem zakontraktowano w catchweightcie do 73 kilogramów.

24-letni Ramzan Jembiev ma za sobą dwie walki w KSW. Debiutując w okrągłej klatce na gali KSW 79 w efektownym stylu znokautował Murilo Delfino. Nokaut został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru, a video z tej akcji błyskawicznie podbiło media społecznościowe.

W drugiej walce stanął do rywalizacji z Fabianem Łuczakiem i poddał go w pierwszej rundzie walki. Jembiev bywa nazywany cudownym dzieckiem klubu Atch Academy, w którym trenuje razem z Salahdine’em Parnasse’em, mistrzem KSW wagi piórkowej i lekkiej. Aktualnie Ramzan jest na fali pięciu wygranych z rzędu, z których cztery zdobył przed czasem.

Zaledwie 22-letni Isai Ramos rywalizuje w zawodowym MMA od lipca 2021 roku. Jest bardzo aktywnym zawodnikiem, który stoczył już osiem pojedynków i siedem z nich wygrał. Konfrontujący się też na matach grapplingowych Wenezuelczyk z powodzeniem wykorzystuje swoje umiejętności parterowe w klatkach MMA.

Aż sześć wygranych zdobył przez poddanie, a trzy razy tryumfował już w pierwszej rundzie. Do tej pory Isai wszystkie zawodowe walki stoczył w Brazylii. W ostatnim czasie walczył pod skrzydłami popularnej południowo-amerykańskiej marki Jungle Fight.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments