Kaszuba PFL Europe

Znamy szczegóły na temat 1. sezonu PFL w Europie! Dwoje Polaków w turniejach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2023

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat pierwszego europejskiego sezonu PFL. Dwoje Polaków wystąpi w turniejach. Marta Waliczek i Jakub Kaszuba załapali się do sezonu zasadniczego, a było o to ciężko, gdyż odbędzie się on w zaledwie 4 kategoriach wagowych.

Organizacja PFL ogłosiła start pierwszego sezonu zasadniczego w Europie. PFL umożliwi starty zawodnikom w czterech kategoriach wagowych. Sezon otworzy rywalizacja w kategorii półciężkiej oraz kategorii muszej pań. 25 marca do klatki na gali w Newcastle wejdzie doświadczona Marta Waliczek (6-5), która w ostatnim czasie walczyła na galach takich organizacji jak Oktagon MMA i Ares FC.

Kolejne wydarzenie odbędzie się dopiero 8 lipca w Berlinie. Podczas tej gali rozpocznie się sezon w kategoriach koguciej i lekkiej. Na tej gali starty dla PFL rozpocznie niepokonany Jakub Kaszuba (8-0). Pochodzący z Olsztyna zawodnik na stałe mieszka i trenuje w Jacksonville na Florydzie. Jest to bardzo ciekawy przypadek, gdyż „The Boar” nie ma na koncie żadnych startów w Polsce, nawet amatorską karierę rozpoczynał już w USA.

Poniżej grafiki przedstawiające uczestników premierowego sezonu PFL Europe.

Zostaw ocenę
0
0