ufc 283 obsada komentatorska

Znamy pełną obsadę komentatorską gali UFC 283: Teixeira vs. Hill

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2023

Mike Bohn, dziennikarz portalu MMAJunkie ujawnił pełną obsadę komentatorską gali UFC 283: Glover Teixeira vs. Jamahal Hill. Zapewne nikogo już nie zdziwi brak Joe Rogana, który od kilku lat unika lotów poza USA. Kto zatem zastąpi na komentatorskim stołku doświadczonego komentatora?

Zacznijmy od końca czyli od studia telewizyjnego po gali, które poprowadzi Michael Eaves, a towarzyszyć mu będą Gilbert Melendez, Michael Chiesa i Din Thomas, którzy wspólnie przeanalizują przebieg i rozstrzygnięcia wszystkich starć karty głównej gali UFC 283.

Za wywiady przed oraz w trakcie gali odpowiadać będzie reporterka Megan Olivi. W rolę anonsera ponownie wcieli się legendarny Bruce Buffer.

Jon Anik będzie głównym komentatorem gali UFC 283, a na komentatorskich stołkach zasiądą obok niego weterani Daniel Cormier i Paul Felder.

Gala UFC 283 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0