Andrzej Grzebyk KSW ranking awans

Zmiany w rankingu po KSW 82 – Andrzej Grzebyk numerem jeden kategorii półśredniej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 maja 2023

Federacja KSW po gali KSW 82 dokonała szeregu zmian w rankingach kilku kategorii wagowych. Największym beneficjentem zmian jest Andrzej Grzebyk, który po wygranej na gali w ATM Studio awansował na pierwszą pozycję rankingu kategorii półśredniej!

W wadze półciężkiej Bohdan Gnidko, który pokonał Rafała Kijańczuka, awansował na miejsce trzecie, a jego rywal spadł na pozycję szóstą. Więcej na temat tego pojedynku poczytacie tutaj. KSW 82: Bohdan Gnidko balachą poddaje Kijańczuka!

W kategorii półśredniej Andrzej Grzebyk wskoczył na miejsce pierwsze po tym, jak wygrał z Brianem Hooiem. Holender spadł natomiast na pozycję czwartą. Więcej na temat tego starcia możecie przeczytać pod linkiem. Andrzej Grzebyk pokonał Briana Hooia na punkty!

Warto także podkreślić, że w kategorii do 77 kilogramów minimalny awans o jedną pozycję zanotował Igor Michaliszyn. Utalentowany Polak podskoczył o oczko wyżej dzięki wspomnianemu wyżej spadkowi Briana Hooia.

Raul Tutarauli, który rozbił Donovana Desmae, awansował aż o cztery miejsca w kategorii lekkiej i zajmuje obecnie pozycję czwartą. Desmae spadł na miejsce piąte. Relację z pojedynku zawodników kategorii lekkiej znajdziecie tutaj. Tutarauli pokonał Desmae na punkty!

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments