ranking ksw

Zmiany w rankingu KSW! Debiut Artura Szpilki. Khalidov i Mircea z awansami!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 09 czerwca 2023

Kolejna gala federacji KSW przyniosła spore zmiany w wewnętrznych rankingach kilku dywizji. Jak po gali KSW Colosseum 2 prezentują się rankingi poszczególnych kategorii wagowych? W królewskiej dywizji debiut notuje Artur Szpilka. Co jeszcze się zmieniło?

W wadze ciężkiej na miejscu siódmym zadebiutował Artur Szpilka, który pokonał Mariusza Pudzianowskiego i zepchnął go na pozycję ósmą. Pudzian, który jeszcze jakiś czas temu mógł się pochwalić świetną passą i myślał nawet o walce o mistrzowski pas teraz znalazł się na szarym końcu rankingu królewskiej dywizji.

W kategorii średniej federacji KSW Paweł Pawlak zasiadł na tronie mistrzowskim. Tuż za nim pojawił się Mamed Khalidov, a Tomasz Romanowski zachował miejsce trzecie. Scott Askham zadebiutował w zestawieniu na miejscu czwartym.  

Sporo zmian i przetasowań nastąpiło w kategorii lekkiej. Salahdine Parnasse zajął miejsce pełnoprawnego mistrza w wadze lekkiej, a Marian Ziółkowski spadł na pozycję pierwszą. Valeriu Mircea zamienił się miejscem z Romanem Szymański i zajął pozycję drugą.

W zestawieniu zadebiutował Leo Brichta, który zepchnął Macieja Kazieczkę na miejsce ósme. Zawodnik ANKOSu jest w trudnej sytuacji, jeszcze dwa lata temu walczył o pas mistrzowski, a teraz zamyka ranking i niewykluczone, że wkrótce będzie się musiał odbudować w innej organizacji.

Pełny ranking znajdziecie na oficjalnej stronie federacji KSW!

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
1 rok temu

Szpilka niech zawalczy z Kita, zostanie zweryfikowany.