Antonio Trocoli

Zmiany na karcie walk UFC 282! Zawodnik został zwolniony z organizacji

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2022

Kolejne zmiany na karcie walk UFC 282. Antonio Trocoli przeżył właśnie najgorsze urodziny w życiu. Urodzony 6 grudnia zawodnik dokładnie w dniu swych 32 urodzin dowiedział się o tym, że nie otrzymał wizy do USA, tym samym wypadł z rozpiski gali UFC 282, a ostatecznie matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie podjęli decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Brazylijczykiem!

Matchmakerzy organizacji UFC muszą po raz kolejny szukać nowego rywala dla Ovince’a St. Preux. Dziennikarze portalu MMAFighting poinformowali, że Antonio Trocoli nie otrzymał wizy umożliwiającej mu przylot do USA i w konsekwencji wypadł z rozpiski gali UFC 282.

Warto zaznaczyć, że w przeszłości po odniesieniu wygranej w programie Dana White’s Contender SeriesMalvado” został przyłapany na dopingu. Dana White zaoferował mu wtedy kontrakt, z którym oczywiście zawodnik musiał się pożegnać po tym jak komisarze wykryli nandrolon w jego organizmie. Matchmakerzy UFC pamiętając tamtą sytuację uznali, że lepiej mieć o jeden problem mniej na głowie i najlepszym wyjściem z sytuacji będzie zwolnienie Trocoliego z kontraktu.

Co ciekawe Brazylijczyk dowiedział się o wszystkim w dniu swoich 32 urodzin. Jesteśmy przekonani o tym, że były to najgorsze urodziny w jego życiu.

Zmiany na karcie walk UFC 282

To kolejna zmiana na karcie walk UFC 282. Przypomnijmy, że kilka dni temu z walki wypadł Robbie Lawler. Weteran UFC musiał wycofać się z gali z powodu poważnej kontuzji. W jego miejsce wszedł Alex Morono, który zmierzy się z Santiago Ponzinibbio.

Szczegółowe informację o gali UFC 282 znajdziesz tutaj.

Gale UFC 282 obejrzysz za darmo w Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0