Ziółkowski potwierdził wypowiedź Janikowskiego: „Chłopaki z grupy amatorskiej wiedzieli, a Janek nie wiedział?” [VIDEO]

S
2
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Marian Ziółkowski, który na XTB KSW Colosseum 2 stanie do kolejnej obrony pasa wagi lekkiej, spotkał się z dziennikarzami. „Golden Boy” odniósł się do głośnej ostatnimi czasy wypowiedzi Damiana Janikowskiego o Janie Błachowiczu.

Medalista igrzysk olimpijskich z 2012 roku został zapytany przez Artura Przybysza na kanale Fansportu TV o rozłam do jakiego doszło w WCA. Jego następstwem było przede wszystkim odejście z klubu głównego trenera Roberta Jocza, co zakończyło współpracę szkoleniowca z Błachowiczem. Zdaniem Janikowskiego Janka zmieniły pieniądze, a zawodnik UFC wiedział o tym, co dzieje się w Warszawskim Centrum Atletyki.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Ziółkowski potwierdził wypowiedź Janikowskiego

Słowa Damiana Janikowskiego odbiły się szerokim echem w mediach. Sam zawodnik w kolejnym wywiadzie stwierdził, że były one efektem pytania zadanego przez Artura Przybysza.

Głos w rozmowie z mediami zabrał też Marian Ziółkowski. „Golden Boy” był jedną z osób, która wraz z trenerem Joczem odeszła z WCA. Zawodnik klubu Skra ugryzł się w pewnym momencie w język, ale zapewnił, że Błachowicz doskonale wiedział o tym, co dzieje się w teamie.

„Janek wiedział o tym, co się dzieje. Mieliśmy przed tym rozpadem spotkanie cztery, czy pięć spotkań najważniejszych trenerów, zawodników i było tam omawiane… Tylko głupi człowiek by nie wyczuł, a Janek jest mądrym gościem. Każdy wiedział do czego to doprowadzi. Chłopaki z grupy amatorskiej WCA wiedzieli, to chcecie mi powiedzieć, że Janek nie wiedział? Wiedział, że trenera Jocza… Dobra, nie powiem tego. Po prostu, Janek wiedział co się dzieje, taka jest prawda.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pod
3 miesięcy temu

Szczerze UJ was to powinno interesować, nigdy lamusy nie osiągnięcie tego co Janek

wil
Reply to  Pod
3 miesięcy temu

To jak ktoś osiągnie to mistrzostwo w danej dyscyplinie, to znaczy że nie można mu zwrócić uwagi? czy nie może zachować sie jak pizda i burak? otóż nie