Ziółkowski Gleba Głowacki Wikłacz Paczuski

Ziółkowski, Gleba, Głowacki, Wikłacz i Paczuski – paczka wywiadów przed XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 kwietnia 2023

W ostatnich dniach bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2 udzielili sporej ilości wywiadów. Z uczestnikami wydarzenia dziennikarze rozmawiali zarówno na stadionie narodowym jak i w studiu telewizyjnym. Co powiedzieli Ziółkowski, Gleba, Głowacki, Wikłacz i Paczuski?

Wiemy, że część z naszych czytelników jest mocno zapracowana od poniedziałku do piątku, więc zebraliśmy dla was kilka wywiadów w jednym miejscu tak byście mogli w łatwy sposób nadrobić zaległości w długi majowy weekend.

Marian Ziółkowski przed walką unifikującą pasy kategorii lekkiej domaga się wprowadzenia testów antydopingowych w federacji KSW: „Zróbmy testy antydopingowe! Parnasse podbił stawkę i chce 10 tysięcy euro!”

Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z federacją KSW. „Gleba” przechodzi z organizacji, w której toczone są walki na gołe pięści do federacji MMA. Tołkaczewski wyjaśnia: „Nie jestem kibicem! Denisa Załęckiego znam od dziecka, pomagałem mu po koleżeńsku.”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Głowacki, Wikłacz, Paczuski – pozostałe wywiady przed XTB KSW Colosseum 2

Krzysztof Głowacki, mistrz świata WBO w boksie po zakończeniu przygody z pięściarstwem spróbuje swych sił w MMA. Na XTB KSW Colosseum 2 „Główka” zmierzy się z „Glebą”. Były bokser jara się tym zestawieniem: „Takie walki mnie nakręcają!”

Jakub Wikłacz miał zmierzyć się z Zuriko Jojuą jednak ten doznał kontuzji kolana. Co na temat niespodziewanej zmiany rywala na XTB KSW Colosseum 2 powiedział Kuba?: „Kilka minut po walce Werllesona Martinsa zadzwonił do mnie manager.”

Radek Paczuski opowiedział o tym, że spokojnie przeszedłby pre-selekcję od jednostki specjalnej. Zawodnik Uniq Team po raz kolejny wypowiedział się na temat potencjalnej walki z Mamedem Khalidovem: „Mamed to dla mnie idol, nie wziąłbym takiej walki chyba że byłaby to walka o pas:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments