Ziółkowski bardzo zmotywowany przed walką z Parnassem! „Nikt w KSW mi tak nie zalazł za skórę”

S
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Mistrz wagi lekkiej KSW Marian Ziółkowski udzielił obszernego wywiadu w programie Klatka po klatce, gdzie wypowiedział się na temat zbliżającej się obrony tytułu. Rywalem „Golden Boya” będzie Salahdine Parnasse.

Champion największej polskiej organizacji miał zmierzyć się z Francuzem już w ubiegłym roku, jednak na niedługo przed galą wypadł z powodu kontuzji. Parnasse pozostał w rozpisce i spotkał się z Sebastianem Rajewskim o tymczasowe mistrzostwo kategorii lekkiej. Mistrz wagi piórkowej poddał Polaka w 4. rundzie.

Tym samym Salahdine może się pochwalić dwoma tytułami KSW, a o pełnoprawny zawalczy już w czerwcu na gali Colosseum 2. Marian Ziółkowski uważa jednak, że twierdzenie, iż będzie to pojedynek mistrza z podwójnym mistrzem jest nie na miejscu.

„Ja nie traktuje tego, że on ma 2 pasy. No nie, on nie ma żadnych 2. pasów! No jak, no żeby mieć 2 pasy, to musi mnie pokonać. A jeśli mnie pokona, no to uczciwie powiem, tak jest gość podwójnym mistrzem, pokonał pokonał prawdziwego mistrza.”

„No pokonał zawodnika, który przegrał z mistrzem. Nawet, jeśli dał wyrównaną walkę, no to jednak finalnie przegrał. No nie, nie, nie pokonał mnie i nie ma tu w ogóle o czym o czym mówić. Jeśli mnie pokona, wtedy będzie podwójnym mistrzem.”

Prowadzący program Klatka po klatce Artur Mazur zauważył, że żaden inny rywal nie wywoływał tak negatywnych emocji w Ziółkowskim. „Golden Boy” przyznał, że faktycznie tak jest i zdradził powód swojego podejścia do Salahdine’a Parnasse’a:

„W KSW na pewno. W KSW na pewno nie było jeszcze takiego zawodnika, który tak by mi w jakimś sensie zalazł za skórę. Chyba przez to zarzucanie tchórzostwa, zarzucanie tego, że boję się wyjść do walki z nim, że wymyślam sobie kontuzję, że wstawiam zdjęcia ze sparingów, czy z treningów, a tak naprawdę ściemniam.”

Kursy bukmacherskie na walkę Ziółkowski vs. Parnasse

Wszystkie walki KSW Colosseum 2 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0