UAE Warriors dramat nazimov

Zawodnik został znokautowany w 5. sekundzie i… zaczął walczyć z sędzią! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 marca 2023

Do dramatycznych scen doszło na gali UAE Warriors 39, na której Rustem Kudaibergenov znokautował Ilkhoma Nazimova w piątej sekundzie pojedynku. Niestety znokautowany zawodnik po odzyskaniu przytomności myślał, że wciąż pozostaje w walce i zaczął toczyć bój z… sędzią ringowym!

Zawodnik z Kazachstanu bardzo szybko wystrzelił potężnym prawym wykorzystując moment, w którym rywal kopnął i opuścił ręce. Rustem Kudaibergenov znokautował Nazimova. Dramatyczne sceny rozegrały się chwilę później, gdy Kazach świętował wygraną.

Nazimov odzyskał bowiem przytomność jednak myślał iż pojedynek wciąż trwa i rozpoczął walkę z sędzią ringowym. Na całe szczęście rozjemca tego pojedynku zachował wielki spokój i po chwili dzięki pomocy pozostałych sędziów udało się opanować sytuację. Ilkhom atakował kolanem i zapinał tajski klincz, więc mamy nadzieję, że sędzia nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń. Co do zawodnika to Nazimov bez wątpienia powinien przejść dokładne badania mózgu i odpocząć od sportu na dłuższy czas.

Całe nagranie z zajścia możecie zobaczyć tutaj.

Zostaw ocenę
0
0