Zawodnik ugryzł rywala w ucho

Zawodnik ugryzł rywala w ucho bo chciał wygrać walkę przez poddanie! Absurdalne sceny w klatce! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło na gali Octagon 44 w Ałma Acie w Kazachstanie. Zawodnik ugryzł rywala w ucho bo chciał wygrać walkę przez poddanie. Delikwent świętował nawet wygraną jednak sędziowie szybko zweryfikowali powtórki i zdyskwalifikowali zawodnika!

Thiago Oliveira mierzył się z Erkinem Darmenovem na gali Octagon 44 w Kazachstanie. Oliveira pod koniec pierwszej rundy uderzył rywala krocze, następnie w parterze próbując zapiąć duszenie zza pleców z premedytacją ugryzł Darmenova w ucho i wykorzystując protesty i dezorientację rywala Brazylijczyk dopiął duszenie, a następnie zaczął celebrować wygraną.

Oliveira radośnie celebrował wygraną, a Erkin w tym czasie starał się uświadomić sędziemu ringowemu oraz sędziom punktowym, że doszło do faulu. Kazach wściekł się, gdyż Thiago zaprzeczał jakoby miało dojść do jakiegokolwiek faulu. Mało brakło, a w klatce po serii absurdalnych scen doszłoby do bójki obu narożników.

Ostatecznie sędziowie pozbawili Oliveirę niezasłużonej wygranej i Darmenov mógł odetchnąć z ulgą po dyskwalifikacji zawodnika, który najwyraźniej w przeszłości naoglądał się zbyt wiele akcji Mike’a Tysona.

Całe zdarzenie możecie zobaczyć na materiale video załączonym poniżej. Start: 4:15:12

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments