zawodnicy i fani wściekli na danę white'a po superbowl

Zawodnicy i fani wściekli na Danę White’a po Super Bowl

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2024

Odkładanie ogłoszenia walki wieczoru UFC 300 powoli odbija się czkawką prezesowi UFC. Zawodnicy i fani wyrazili swoją frustrację po Super Bowl.

W nocy w USA odbył się finał play-offów NFL określany mianem Super Bowl. Według wcześniejszych informacji organizacja UFC miała ogłosić w trakcie tego wydarzenia walkę wieczoru gali UFC 300.

Fani czekali z niecierpliwością na tak zwane half-time show w trakcie, którego emitowany jest spory blok reklamowy. To właśnie wtedy spodziewano się prezentacji trailera czy po prostu face-offu bohaterów main eventu UFC 300.

Nic takiego jednak nie nastąpiło, a czarę goryczy przelała reklama firmy Bud Light, czyli jednego ze sponsorów organizacji UFC. Dana White odgrywa jedną z ról w tej reklamie i wkrótce po zakończeniu bloku reklamowego sieć zalały komentarze.

Gilbert Burns„Gdzie jest ogłoszenie walki wieczoru gali UFC 300?”

Adrian Yanez „Ludzie potrzebują odpowiedzi Dana”

Brian Kelleher „Czy ktoś wyłapał ogłoszenie main eventu UFC 300?”

Raquel Pennington„Ten mecz sprawił, że tylko się zestresowałam”

O ile zawodnicy pozwolili sobie na komentarze z klasą tak fani dosłownie zalali platformy społecznościowe niecenzuralnymi wypowiedziami. Wiele osób sugerowało, że ogląda finał NFL wyłącznie dlatego, że do gali UFC 300 zostało zaledwie 9 tygodni i był to idealny moment na ogłoszenie main eventu.

Oczywiście nie zabrakło także prześmiewczych komentarzy o tym, aby Dana „szykował olej” i skupił się na swojej właściwej pracy, a nie na promocji organizacji PowerSlap. White w ostatnich dniach powiedział, że sytuacja odnośnie walki wieczoru gali UFC 300 zmienia się jak w kalejdoskopie i jeżeli finalnie uda się wszystko dopiąć to niewykluczone, że zgodzi się na realizację dokumentalnego filmu na ten temat.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments