Jake Paul promotor

Założyciel PFL uważa, że Jake Paul to najlepszy promotor: „Jake ma więcej obserwujących i lepsze zasięgi niż całe UFC”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2023

Donn Davis, założyciel organizacji PFL uważa, że Jake Paul to najlepszy promotor w historii sportów walki. Twórca PFL stwierdził, że zawodnika, który może aż tak wiele zdziałać pod względem marketingu nie było w sportach walki od czasów Muhammada Alego.

Donn Davis oczekuje, że Jake Paul najpóźniej zadebiutuje w zawodowym MMA w 2024 roku. Nie wyklucza jednak, że stanie się to dużo wcześniej, gdyż wszystko będzie zależało od tego jaki wynik padnie w walce Paula z Tommym Furym. Szybka wygrana Amerykanina bez wątpienia pozwoliłaby mu na szybsze rozpoczęcie przygotowań do debiutu w MMA.

PFL związało się nie tylko z Jakem Paulem, lecz również z jego partnerem biznesowym Nakisą Bidarianem, który jest specjalistą rynku pay-per-view, uznawanym za prawdziwego mistrza w swoim fachu.

„Jeśli spojrzymy na ich obu indywidualnie to śmiało można powiedzieć, że Jake jest najlepszym marketingowcem i promotorem w historii sportów walki. Naprawdę najlepszym od czasów Muhammada Alego. Co do Nakisy on jest jednym z może pięciu osób na całym świecie, które w pełni rozumieją rynek ekonomiczny i finansowy jak chodzi o aspekt pay-per-view. Mamy zatem u siebie faceta, który promuje to wszystko najlepiej i gościa, który wie jak budować dywizję PPV tak byśmy wszyscy na tym zarobili. Jesteśmy bardzo podekscytowani. W umowie Jake’a nie chodzi tylko o same jego walki, ale właśnie o tę dodatkową pracę promotora wydarzeń, innych zawodników, całej ligi, nowej dywizji PFL Super Fights. On może naprawdę wynieść nas na wyżyny. Jake ma więcej obserwujących i lepsze zasięgi niż całe UFC.”

Zostaw ocenę
0
0