Zadyma vs Kwieciński – Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na walkę

S
0
Opublikowano: 18 maja 2023

Na najbliższej freakowej gali Fame MMA 18 w nowej formule zadebiutuje Tomasz „Zadyma” Gromadzki. Popularny GROMDZIARZ zwiedził już wiele aren, a bił się między innymi w boksie, czy K-1. Teraz czeka go walka z Alanem Kwiecińskim. Kto jest faworytem w tym starciu? Poniżej znajdziecie kursy bukmacherskie na walkę „Zadyma” vs Kwieciński.

Zadyma vs Kwieciński – Typy bukmacherskie

Tomasz Gromadzki największą popularność zyskał walkami na gołe pięści w organizacji GROMDA. „Zadyma” początkowo mierzył się w Superfightach, a ostatecznie zwyciężył w 4. turnieju. W finałowym starciu poległ jednak z Vasylem Halychem po tym, jak lekarz nie dopuścił go do kontynuowania pojedynku w nielimitowanej rundzie.

Alan Kwieciński ma za sobą liczne występy zarówno na scenie freakowej, jak i sportowej. W przeszłości mierzył się w takich organizacjach, jak Armia Fight Night, czy FEN. Z czasem zdecydował się dołączyć do Fame MMA, gdzie radzi sobie jednak z różnym skutkiem. W swojej ostatniej walce zaliczył spektakularne KO, które trafiło nawet na oficjalne konto ESPN.

Kursy bukmacherskie: Zadyma vs Kwieciński

Przed zbliżającym się pojedynkiem Zadyma vs Kwieciński bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto jest faworytem. Choć Tomasz Gromadzki dopiero od niedawna trenuje parter, to posiada ogromne doświadczenie i liczne tytuły w sportach uderzanych. Za Alanem przemawia 7 stoczonych starć w formule MMA, ale jak mawia klasyk: walka zaczyna się w stójce. Jeśli Kwieciński chce wykorzystać swoje zapasy, to najpierw będzie musiał zbliżyć się do przeciwnika, który znany jest z szybkiego i mocnego ciosu. Kurs na wygraną Gromadzkiego to 1.35, a szanse jego rywala są oceniane są dużo niżej (kurs 2.75).

Całą galę Fame MMA 18 i walkę Zadyma vs Kwieciński typować i obstawiać można wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic. Wśród zakładów bukmacherskich na wydarzenie są też takie możliwości, jak sposób zakończenia pojedynku, dokładną rundę, czy ilość rozpoczętych odsłon.

Nowi użytkownicy mogą też odebrać fenomenalny bonus powitalny od BetClicPierwszy zakład zakład do 200 zł obstawić można BEZ RYZYKA. W przypadku nietrafionych typów na Fame MMA 18 postawiona stawka wraca na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments