yann liasse

Yann Liasse przed XTB KSW 77: „Lubię kończyć pojedynki przed czasem.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 grudnia 2022

Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci Yann Liasse. Dla zawodnika z Luksemburga będzie to piąta walka w tym roku. Warto podkreślić, że pierwsze starcie Liasse z Gralakiem zostało uznane za nieodbyte po przypadkowym faulu.

Yann Liasse zadebiutował w okrągłej klatce w lutym na gali KSW 67 i pokonał Oskara Szczepaniaka. W kwietniu stoczył i wygrał walkę u siebie w kraju, a w lipcu na gali KSW 72 zwyciężył z Hubertem Szymajdą. W październiku wszedł do klatki ponownie, ale po przypadkowym trafieniu palcem w oko Adriana Gralaka starcie uznane zostało za nierozstrzygnięte.

Liasse wypowiedział się na temat tego jak podchodzi do sportu i do treningów. Luksemburczykowi wyraźnie odpowiada toczenie wielu walk w skali roku, lubi on również pozostawać w treningu, choć przyznaje że zna swój organizm i wie kiedy zrobić przerwę.

„Jestem aktywnym zawodnikiem i chcę, żeby tak pozostało. Uważam, że to jest bardzo ważne. Cały czas trenuję stając się lepszym fighterem. Staram się oczywiście dbać o moje ciało i słuchać mojego organizmu. Nie jestem zawodnikiem, który się ciągle przetrenowuje. Oczywiście zdarzają się drobne kontuzje, ale zawsze wiem, kiedy zrobić sobie przerwę, kiedy nie przesadzać, bo wsłuchuję się w swój organizm i zwracam uwagę na sygnały płynące od niego.”

Przed wejściem do KSW Yann walczył w różnych krajach, ale nigdy nie miał okazji odwiedzić Polski.

Dopóki nie zacząłem walczyć dla KSW, nie byłem nigdy w Polsce. Cieszę się, że za każdym razem trafiam do innego miasta. To jest świetne, bo poznaję lepiej ten kraj.

Pełna rozmowa z Yanem Liasse jest dostępna pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4275

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0