Yair Rodriguez mistrz

Yair Rodriguez na temat walki Makhachev vs. Volkanovski 2: „Jeśli Alex nie będzie bronić pasa…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Yair Rodriguez, tymczasowy mistrz UFC w kategorii piórkowej był gościem w programie MMA Hour. „Pantera” odpowiedział na kilka pytań, a jedno dotyczyło potencjalnego rewanżowego starcia Makhacheva z Volkanovskim. Rodriguez ma jasną opinię na ten temat.

Na gali UFC 284 w Perth Yair Rodriguez wywalczył tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Meksykanin zaprezentował się doskonale w pojedynku z Joshem Emmettem i zasłużenie wygrał. Video z tego starcia zobaczycie tutaj. UFC 284: Yair Rodriguez udusił Josha Emmetta duszeniem trójkątnym i zdobył tymczasowy pas! [VIDEO]

Dwa dni temu pojawiły się informacje o tym, że po wstępnych badaniach wykonanych tuż po gali UFC 284 komisarze z Australii nałożyli zawieszenie medyczne na Rodrigueza. Oczywiście takie zawieszenie można szybko „zdjąć” po pozytywnym przejściu kolejnych badań. Więcej na ten temat tutaj. Długa przerwa tymczasowego mistrza?

Oglądaj i obstawiaj gale UFC u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Rodriguez był gościem w programie MMA Hour gdzie został zapytany o to co zrobi jeśli UFC zorganizuje pojedynek Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2, oraz czy miał jakiś kontakt ze strony matchmakerów UFC.

„Nic. Myślę, że jest na to zbyt wcześnie. Posłuchajcie na koniec dnia jeśli Alex nie będzie bronił pasa to uczyni mnie prawowitym mistrzem. Dlaczego? Ponieważ będę musiał walczyć z kimś innym i bronić pasa, wygram i zostanę właściwym, pełnoprawnym mistrzem. Jednak jeśli kiedykolwiek w przyszłości Volkanovski wróci do dywizji piórkowej to czeka go walka o pełnoprawny pas. Wiecie to wszystko jest zagmatwane, między innymi dlatego wstrzymywałem się z zaakceptowaniem walki z Joshem Emmettem bo to jest bardzo niebezpieczny zawodnik, a w zasadzie mogłem siedzieć i czekać na Volkanovskiego. Taki jednak jest ten sport, musisz być rozsądnym bo wszyscy są tu twardzi.”

Zostaw ocenę
0
0