Yair Rodriguez UFC

Yair Rodriguez docenia Josha Emmetta: „Jest bardzo niebezpiecznym rywalem. To będzie wojna.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lutego 2023

Yair Rodriguez docenia Josha Emmetta. Na konferencji prasowej przed galą UFC 284 „Pantera” wypowiadał się z szacunkiem na temat rywala. Zobaczymy czy respekt jakim darzą się zawodnicy przetrwa nie tylko do walki, lecz również po niej. Co powiedział Rodriguez na temat Emmetta?

Yair Rodriguez podejmie Josha Emmetta w co-main evencie gali UFC 284 w australijskim Perth. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Zawodnicy mają okazję zawalczyć o tymczasowy pas przez wzgląd na to, że Alexander Volkanovski przenosi się do kategorii lekkiej na superfight z Islamem Makhachevem.

Dziś odbyła się konferencja prasowa przed galą UFC 284, na której bohaterowie głównej karty walk: Makhachev, Volkanovski, Emmett, Rodriguez i inni odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Oto co powiedział Rodriguez:

„Cała droga do Australii z Meksyku zajęła nam łącznie z 30 godzin, to jest bardzo dużo, Myślę, że jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem, może zadać poważne obrażenia jeśli trafi, nawet pojedynczym ciosem. Będę musiał być bardzo ostrożny w starciu z nim. To jest facet, którego bardzo szanuję i oczekuję, że wejdzie do octagonu w świetnej formie. To będzie wojna tak jak zwykle. Nie ma co porównywać do poprzednich rywali, dlatego że każdy z nich był najlepszym na daną chwilę, na ten moment walczę z Joshem, ale też i z samym sobą ponieważ chcę pokazać, że zrobiłem progres, że jestem lepszy niż byłem.”

Yair Rodriguez przed galą UFC 284

Zostaw ocenę
0
0