Yair Rodriguez UFC

Yair Rodriguez: „Ciężko opisać słowami to co czuję. Wygrałem bonus? Nawet nie zwróciłem na to uwagi.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2023

Uśmiechnięty i szczęśliwy Yair Rodriguez po zdobyciu tymczasowego pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej. Meksykanin został zaskoczony przez reporterkę McKenzie Pavacich informacją o tym, że otrzymał bonus za występ wieczoru. Jak na te wieści zareagował Rodriguez?

Yair Rodriguez po fenomenalnej walce oczarował publikę w Perth. „Pantera” spisał się doskonale i najpierw efektownie trafiał Josha Emmetta, a następnie gdy nadarzyła się ku temu okazja zapiął duszenie trójkątne w parterze. Relację z walki oraz zapis video z poddania możecie zobaczyć tutaj. UFC 284: Yair Rodriguez udusił Josha Emmetta duszeniem trójkątnym i zdobył tymczasowy pas! [VIDEO]

Podczas wywiadu na backstage po gali reporterka McKenzie Pavacich zaskoczyła Rodrigueza informacją o tym, że poza zdobyciem pasa wygrał także bonus wysokości 50 000 dolarów. Oto jak zareagował Yair:

„Wow, teraz jestem jeszcze szczęśliwszy. Wygrałem bonus? Nawet nie zwróciłem na to uwagi. To niesamowite, że zdobyłem pas, myślałem o tym od wielu lat i wreszcie się udało. Myślę, że sama zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele ten pas znaczy dla moich ludzi, myślę że część z nich płacze teraz w domu w Meksyku z powodu emocji, inni pewnie są super podekscytowani skaczą, cieszą się. Wiesz wczoraj razem z rodziną, z tatą i bratem spacerowaliśmy wzdłuż rzeki, widzieliśmy delfiny i w tamtej chwili zdałem sobie sprawę z tego, że ja już jestem wygranym, że to wspaniałe, że możemy być tu w Perth całą rodziną. Dla was, dla miejscowych czy ludzi którzy tu bywają to pewnie normalne jednak dla mnie, rodziny, moich przyjaciół taka wyprawa do Australii to coś niebywałego. Australia to piękny kraj. Czuję się tak jakbym spełnił największe marzenie, jakbym zrealizował coś co chciałem osiągnąć od dziecka. Nie wiem co więcej powiedzieć, ciężko opisać słowami to co czuję.”

Yair Rodriguez: „Ciężko opisać słowami to co czuję”

Zostaw ocenę
0
0