XTB KSW Colosseum 2 Ziółkowski vs Parnasse – Gdzie oglądać Stream online

XTB KSW Colosseum 2: Ziółkowski vs Parnasse – Kiedy walka? Gdzie oglądać? Stream online

S
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

W najbliższy weekend odbędzie się XTB KSW Colosseum 2 podczas której dojdzie do superfightu w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski stanie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego, a jego rywalem będzie Salahdine Parnasse. Pojedynek emocjonuje każdego kibica MMA i zyskał miano co-main eventu gali na Narodowym. Gdzie i kiedy oglądać Ziółkowski vs Parnasse? Transmisja na żywo, stream online. Kursy bukmacherskie na walkę.

XTB KSW Colosseum 2: Ziółkowski vs Parnasse – Transmisja na żywo

Marian Ziółkowski od końcówki 2020 roku dzieli i rządzi w dywizji lekkiej KSW. Popularny „Golden Boy” zrobił znakomity progres i od pokonania Romana Szymańskiego nie znalazł się na niego mocny. Najbliżej zdawał się być Sebastian Rajewski, który głośno kwestionował jednogłośną wygraną Ziółkowskiego.

Tym razem jednak Mariana czeka nie lada wyzwanie. Salahdine Parnasse zapowiada, że na XTB KSW Colosseum 2 przejdzie do historii organizacji i dołączy do grona podwójnych mistrzów. Francuz przegrał w całej karierze tylko raz, a we wszystkich innych walkach pokazał się z kapitalnej strony. Walka Ziółkowski vs Parnasse będzie drugim najważniejszym pojedynkiem XTB KSW Colosseum 2.

-> OGLĄDAJ XTB KSW COLOSSEUM 2 TUTAJ! <-

Ziółkowski vs Parnasse: Kiedy i o której?

Kiedy i o której Ziółkowski–Parnasse? Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 czerwca. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a karta walk liczy 11 pojedynków. Pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej powinien rozpocząć się około 23:15.

Nie jest to jedyna walka o tytuł na XTB KSW Colosseum 2. Jakub Wikłacz po pokonaniu Sebastiana Przybysza stanie do pierwszej obrony, a jego przeciwnikiem będzie Werlleson Martins. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski spotkają się z kolei w pojedynku o wakujący pas wagi średniej.

XTB KSW Colosseum 2: Ziółkowski vs Parnasse – Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać XTB KSW Colosseum 2? dostępna będzie wyłącznie na platformie Viaplay. Cena dostępu to 55 zł za miesiąc, a w pakiecie użytkownicy otrzymują również dostęp do licznych filmów, seriali oraz innych wydarzeń sportowych.

Jak oglądać XTB KSW Colosseum 2? Wystarczy kliknąć w poniższy baner i zalogować się, bądź założyć nowe konto. Stream online z gali na Stadionie Narodowym dostępny jest wyłącznie w pakiecie Viaplay Total. Z subskrypcji zrezygnować można w dowolnym momencie!

Ziółkowski vs Parnasse – Kursy bukmacherskie

Co-main event XTB KSW Colosseum 2, jak i całą kartę walk, obstawić możecie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza. Zakłady na walki XTB KSW Colosseum 2 są przeróżne. Typować można zarówno zwycięzcę, jak i liczbę rozpoczętych rund, czy nawet sposób skończenia pojedynku!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments