ramzan jembiev udusił fabiana łuczaka video ksw

XTB KSW 88: Ramzan Jembiev udusił Fabiana Łuczaka [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

W czwartej walce gali XTB KSW 88 w klatce zmierzyli się Ramzan Jembiev i Fabian Łuczak. Pojedynek ten zestawiono po perturbacjach Francuza ze zbijaniem wagi. Walkę Jembiev vs Łuczak zakontraktowano w limicie do 72 kilogramów. Jaki był wynik pojedynku?

W czwartym pojedynku gali XTB KSW 88 zmierzyli się Ramzan Jembiev i Fabian Łuczak. Pierwotnie Francuz miał walczyć z Danielem Tarchilą jednak Jembiev zdecydowanie przekroczył limit wagowy podczas ważenia i Mołdawianin odmówił walki.

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW na prędce rozdzielił zawodników do oddzielnych walk i w konsekwencji Jembievowi przypadł pojedynek z debiutującym w KSW Fabianem Łuczakiem.

Nim przejdziemy do relacji z tego starcia przypominamy, że całe wydarzenie możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

XTB KSW 88: Jembiev vs. Łuczak – wynik, relacja

Ramzan Jembiev rozpoczął od mocnej obrotówki. Francuz jednak przestrzelił. Obszerny prawy ze strony Łuczaka. Dużo przyruchów z obu stron. Fajna kombinacja ze strony Polaka, który trafił lewym Jembieva. Mocny high kick Jembieva, wchodzi czysto jednak Łuczak ustał to uderzenie. Fabian idzie po obalenie. Niestety po chwili klinczu to Jembiev ląduje na górze. Ramzan Jembiev kapitalnie zachodzi za plecy Łuczaka i zapina mata leao. Koniec walki!

Ramzan Jembiev pok. Fabiana Łuczaka w pierwszej rundzie (duszenie)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments