Pudzianowski viaplay

XTB KSW 77: Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski – pierwsza zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 grudnia 2022

Nadchodzi najbardziej doniosła walka w historii KSW. Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski, dwa największe nazwiska w dziejach organizacji, spotkają się w klatce przed piętnastoma tysiącami fanów w Arenie Gliwice podczas XTB KSW 77. Zobaczcie pierwszą zapowiedź tego pojedynku.

W walce wieczoru dojdzie do starcia żywych legend federacji KSW. Mamed Khalidov specjalnie na ten pojedynek przeniesie się do kategorii ciężkiej. Rywalem reprezentanta Arrachionu Olsztyn będzie popularny „Pudzian”.

Ciekawostką jest fakt, że obaj zawodnicy dysponują niemal identycznym doświadczeniem w klatce KSW. Khalidov ma na swoim koncie 25 walk dla organizacji zarządzanej przez duet właścicieli Maciej Kawulski & Martin Lewandowski. Mariusz Pudzianowski stoczył 24 starcia dla federacji KSW.

Fani z niecierpliwością oczekują tej walki by przekonać się czy górą będzie zawodnik, który od początku budował karierę sportową w MMA, czy też lepszy okaże się ten który przeszedł do świata mieszanych sztuk walki prosto z zawodów strongman.

Khalidov vs. Pudzianowski – pierwszy trailer.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

XTB KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

KSW 79 odbędzie się 25 lutego. Miejsce wydarzenia zostanie ogłoszone niedługo.
Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej oglądajcie wydarzenia KSW na KSWTV.com.

Zostaw ocenę
0
0