WYDARZENIE Las Vegas, USA, 20 maja, 22:00

UFC Vegas 73: Dern vs. Hill

W walce wieczoru gali UFC Vegas 73 zmierzą się Mackenzie Dern i Angela Hill. W karcie wstępnej wydarzenia do octagonu powróci Karolina Kowalkiewicz. Polka zmierzy się z Vanessą Demopoulos.
UFC Vegas 73 Dern vs Hill wydarzenie

TYPY BUKMACHERÓW

Przedstawiamy kursy bukmacherskie na galę UFC Vegas 73: Mackenzie Dern vs. Angela Hill. W karcie wstępnej wydarzenia zaprezentuje się Karolina Kowalkiewicz. Jaki kurs wystawiono na walkę Polki?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Obstawiaj UFC w Fortuna TV!

UFC Vegas 73 – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przewidują, że faworytką walki wieczoru gali UFC Vegas 73 jest Mackenzie Dern. Kurs na wygraną grapplerki wynosi 1.53 natomiast kurs na zwycięstwo Angeli Hill wystawiono na 2.51.

Bardzo zbliżone kursy wystawiono na pojedynek Karoliny Kowalkiewicz. Kurs na wygraną zawodniczki z Łodzi ustalono na 1.75 natomiast na wygraną Vanessy Demopoulos wystawiono kurs 2.08.

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę UFC Vegas 73 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale UFC Vegas 73 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W octagonie UFC zobaczymy m.in. , Diego Ferreirę, Michaela Johnsona i Edmena Shahbazyana.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO