WYDARZENIE Singapur, 26 sierpnia, 11:00

UFC: Holloway vs. Korean Zombie

W sobotę 26 sierpnia organizacja UFC zawita do Singapuru. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch żywych legend. Max Holloway podejmie Korean Zombie. Na gali wystąpi dwóch Polaków: Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.
ufc holloway vs korean zombie transmisja oleksiejczuk brzeski

TYPY BUKMACHERÓW

Poniżej znajdziecie kursy na walkę wieczoru gali UFC w Singapurze: Max Holloway vs. Korean Zombie. Prezentujemy także kursy na pojedynki z udziałem Polaków – Łukasza Brzeskiego oraz Michała Oleksiejczuka.

Cały event UFC Singapur obejrzycie na żywo po obstawieniu u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na super ofertę powitalną. Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – kursy bukmacherskie

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Max Holloway, na którego wygraną wystawiono kurs 1.10Korean Zombie jest natomiast ogromnym underdogiem, na zwycięstwo Koreańczyka wystawiono bowiem kurs 6.02 – jest to sytuacja niezwykle rzadko spotykana w main evencie gali UFC!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Holloway vs. Korean Zombie!

UFC: Njokuani vs. Oleksiejczuk – kursy bukmacherskie

Galę UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

W walce Chidi Njokuani vs. Michał Oleksiejczuk bukmacherzy oceniają szansę obu zawodników bardzo podobnie. Minimalnie wyżej wyceniono szansę na zwycięstwo „Husarza” jednak brak tu wyraźnego faworyta.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Njokuani vs. Oleksiejczuk!

UFC: Acosta vs. Brzeski – kursy bukmacherskie

W walce Waldo Cortes Acosta vs. Łukasz Brzeski faworytem bukmacherów jest reprezentant Dominikany. Polak jest wielkim underdogiem w tym starciu. Poniżej dokładne kursy na walkę w kategorii ciężkiej:

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Acosta vs. Brzeski!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO