WYDARZENIE Las Vegas, USA, 20 maja, 22:00

UFC Vegas 73: Dern vs. Hill

W walce wieczoru gali UFC Vegas 73 zmierzą się Mackenzie Dern i Angela Hill. W karcie wstępnej wydarzenia do octagonu powróci Karolina Kowalkiewicz. Polka zmierzy się z Vanessą Demopoulos.
UFC Vegas 73 Dern vs Hill wydarzenie

GDZIE OGLĄDAĆ?

Już w sobotę 20 maja odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. Najlepsza liga MMA na świecie powróci do Las Vegas, a w walce wieczoru zobaczymy starcie Mackenzie Dern vs. Angela Hill. Gdzie oglądać to wydarzenie? Czy będzie stream online?

W walce wieczoru gali UFC Vegas 73 zmierzą się Mackenzie Dern i Angela Hill. Pierwotnie starcie zawodniczek miało się odbyć tydzień wcześniej na gali w Charlotte jednak organizacja UFC podjęła decyzję o przeniesieniu pojedynku na galę w Las Vegas.

Polscy fani z niecierpliwością będą wyczekiwali kolejnej walki Karoliny Kowalkiewicz. Była pretendentka do mistrzowskiego pasa kategorii słomkowej zawalczy w karcie wstępnej. Rywalką Łodzianki będzie Vanessa Demopoulos.

Karolina Kowalkiewicz przed UFC Vegas 73

Jarek Świątek przeprowadził rozmowę online z Karoliną Kowalkiewicz. Zawodniczka opowiedziała o tym jak czuje się przed starciem z Vanessą Demopoulos na UFC Vegas 73 oraz zdradziła jak przebiegały przygotowania do tego pojedynku.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 21 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

  • Data: 20 maja
  • Lokalizacja: Las Vegas, USA
  • Liczba walk: 12 walk
  • Start transmisji z karty wstępnej: 22:00
  • Start transmisji z karty głównej: 01:00, niedziela 21 maja
  • Darmowa transmisjaFortuna TV
  • Stream online: Fortuna TV

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO