WYDARZENIE Singapur, 26 sierpnia, 11:00

UFC: Holloway vs. Korean Zombie

W sobotę 26 sierpnia organizacja UFC zawita do Singapuru. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch żywych legend. Max Holloway podejmie Korean Zombie. Na gali wystąpi dwóch Polaków: Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.
ufc holloway vs korean zombie transmisja oleksiejczuk brzeski

GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala UFC w Singapurze odbędzie się w sobotę 26 sierpnia. W main evencie dojdzie do starcia: Max Holloway vs. Korean Zombie. Będzie to walka żywych legend kategorii piórkowej. W co-main evencie dojdzie do rewanżowego starcia Anthony’ego Smitha z Ryanem Spannem. Na gali wystąpi dwóch Polaków: Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Gdzie oglądać UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie? Transmisja dostępna będzie dla zarejestrowanych użytkowników bukmachera Fortuna. Wystarczy postawić dowolny kupon, by otrzymać możliwość obejrzenia gali w Fortuna TV. Nowi gracze mogą też skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC Singapur – gdzie oglądać?

Galę UFC: Holloway vs. Korean Zombie, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO