WYDARZENIE Atlas Arena, Łódź, 20 maja, 19:30

Fame MMA 18

Największa organizacja freak fight w Polsce powraca do łódzkiej Atlas Areny. Ponownie nie zabraknie ogromnych emocji, które zapewnią największe gwiazdy polskiego showbiznesu, inlfuencerzy i sportu.

GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala Fame MMA 18 rozpocznie się 20 maja, a miejscem zmagań będzie Atlas Arena w Łodzi. Jak zwykle nie zabraknie głośnych nazwisk, które elektryzują publiczność. Fani sportów walki z chęcią zobaczą debiut „Wampira” Michała Pasternaka, a planowany main event ma być podwójnym! Gdzie i jak oglądać Fame MMA 18 PPV? Cena, ile kosztuje? Jak kupić?

Fame MMA 18: Gdzie oglądać?

Gala Fame MMA 18 dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Transmisja za darmo, ani transmisja w TV nie będą dostępne. Streamowanie gali za free jest nielegalne i może pociągnąć za sobą konsekwencje prawne. Dostęp do Fame MMA 18 PPV można uzyskać na stronie https://famemma.tv/#/.

Fame MMA 18 PPV: CENA. Jak kupić?

Ile kosztuje transmisja Fame MMA 18? Cena PPV zależy od wybranego pakietu. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali dwa warianty, które oprócz dostępu do streamu online z gali zapewniają dodatkowe atrakcje. Zanim przejdzie się do zakupu należy zarejestrować się, bądź zalogować, co można zrobić TUTAJ.

Fame MMA 18 PPV BASIC to podstawowa opcja, której cena zaczyna się od 34,99 zł. Transmisja na żywo dostępna będzie w jakości 720p. Oprócz tego każdy użytkownik otrzyma 48-godzinny zapis VOD.

Fame MMA 18 PPV PREMIUM to idealny wariant dla zagorzałych kibiców freak fightów. Cena PPV zaczyna się od 39,99 zł, a wraz z nią fani otrzymają dostęp do transmisji live w jakości 1080p. Nagranie z wydarzenia dostępne będzie przez 7 dni po jego zakończeniu. Dodatkowo widzowie mogą obejrzeć 4 odcinki ekskluzywnych materiałów Training Day – dzień z życia zawodnika.

FAME MMA 18 PPV CENA

Ostateczna cena PPV Fame MMA 18 zależna jest od wybranego sposobu płatności. Każdy znajdzie opcję odpowiednią dla swoich możliwości, jak płatność kodem Blik, przelewem, czy SMS-em Premium. Do niektórych z wariantów doliczona zostaje prowizja, która wynosi od kilku do 10 zł.

Transmisja na żywo, stream online

  • Gdzie? Atlas Arena, Łódź.
  • Kiedy? Sobota, 20 maja.
  • O której? Początek gali o 20:00.
  • Ile walk? 10.
  • Transmisja na żywo dostępna wyłącznie w Pay-Per-View. Dostęp można nabyć na https://famemma.tv/#/.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO